Her finder du bestyrelsen for Barløseborg Golfklub. Du er velkommen til at kontakte bestyrelsen med dine spsørgsmål, ris eller ros eller bare for at få en snak om klubben.

Formand

 

Arne Jakobsen

 Arne Jakobsen  

E-mail: formand@bbgolf.dk
Mobil: 4061 1414

Ansvarsområder:

  • Sekretariatet
  • Kommunikationsudvalg
  • Seniorklubben

Næstformand

 

Lars Pedersen

 Foto på vej  

E-mail: lars@bbgolf.dk 
Mobil: 2515 4966

Ansvarsområder:

  • Sponsorudvalg
  • Regel- og Handicapudvalg
  • Baneudvalg

Kasserer

 

Børge Jensen

Foto på vej  

E-mail: kasserer@bbgolf.dk 
Mobil: 2012 3559

Ansvarsområder:

  • Regnskab

Bestyrelsesmedlem

 

Ove Jensen

Foto på vej  

E-mail: ove@bbgolf.dk 
Mobil: 2369 8092

Ansvarsområder:

  • Begynderudvalg
  • Medlemshvervning
  • Kaninklubben

Bestyrelsesmedlem

 

Susanne Nielsen

 Foto på vej  

E-mail: susanne@bbgolf.dk 
Mobil: 2633 0164

Ansvarsområder:

  • Juniorudvalg
  • Par & Mix golf

Bestyrelsesmedlem

 

Kurt Hansen

Foto på vej  

E-mail: kurt@bbgolf.dk 
Mobil: 6185 8526

Ansvarsområder:

  • Begynderudvalg
  • Medlemshvervning
  • Kaninklubben
  • Onsdagsherrer

Bestyrelsesmedlem

 

Anne Marie Højvang Christiansen

Foto på vej  

E-mail: annemarie@bbgolf.dk 
Mobil: 2194 5884

Ansvarsområder:

  • Sportsudvalg
  • Turneringsudvalg
  • Tirsdagsdamer